Viomi Servis Hizmetleri ve Viomi Aksesuar Desteği

Anasayfa » Viomi Servis Hizmetleri ve Viomi Aksesuar Desteği

Viomi servis ekibi olarak; farklı marka, model ve cihazların teknik servis süreçlerinde edindiğimiz tecrübeyle birlikte Viomi robot süpürgeniz ile yaşayacağınız problemlerde hizmetinizdeyiz.

Teknolojinin, bireyin hayatını kolaylaştırmaya yönelik geliştirdiği ürünlerin başında, artık akıllı robot süpürgeler geliyor diyebiliriz. Hız, pratiklik, tasarruf, hijyen… Bir robot süpürge satın aldığınızda elde edeceğiniz kazanımlardan sadece bazılarıdır. Zamandan ve emekten tasarruf sağlamak, kesintisiz hijyenin keyfini çıkarmak ve temizliği çetrefilli değil pratik bir hikâyeye dönüştürmek isteyenler için robot süpürge; hayatın ayrılmaz bir parçası oldu bile.

Viomi Servis Hizmetleri

mi-servis’te Viomi Servis Hizmetleri

Yeni, popüler ve yaşama değer katan bir teknoloji olması nedeniyle robot süpürge kullanımı giderek yaygınlaşıyor. Öte yandan çağımızın en önemli dinamiklerinden biri “zaman” kavramı. Hızlı ve kaotik sosyal yaşamımız söz konusu olduğunda, hepimiz için zamanı doğru yönetmek ve verimli bir şekilde kullanmak son derece önemlidir.

Biz de mi-servis olarak, hayatlarımızı kolaylaştıran akıllı robotlarla yaşayacağınız problemleri, kolayca aşmanızı sağlıyoruz. Her çeşit robot süpürge konusunda profesyonel olan ekibimizle kapsamlı Viomi teknik servis hizmetleri sunuyoruz.

Viomi teknik destek ekibi olarak, sunduğumuz teknik destek hizmetleri; geniş bir marka ve model yelpazesinde kazandığımız deneyimin yansımasıdır. İş başlıklarımızdaki bu çeşitlilik; yeni gelişen teknolojilerle çok daha hızlı, kolay ve etkili bir şekilde entegre olmamızı sağlamaktadır.

Viomi Robot Süpürge Nasıl Çalışır?

  • Robot süpürgenizi ilk çalıştırmanızda cihaz, öncelikle tüm evin haritasını çıkarır. Bu haritalamanın, ürününüzü her çalıştırışınızda biraz daha iyileştirildiğini söyleyebiliriz. Böylelikle zaman içerisinde temizlikten maksimum verim almaya başlarsınız. Yani önemli olan, Viomi robot süpürgenin evinizin her köşesini tanımasıdır.
  • Viomi robot süpürge ve Viomi aksesuar için tüm yazılımsal ayarları, akıllı telefonunuza ya da tabletinize yüklediğiniz uygulama vasıtasıyla yönetirsiniz. Uygulama aracılığıyla temizliğin süresini, bölgelerini ve sıklığını belirleyebilir; cihazı uzaktan kontrol edebilirsiniz.
  • Viomi robot süpürge, kablosuz olarak çalışır ve şarjı bittiğinde kendisi şarj standına giderek bataryasını şarj eder. Eğer ayarladığınız süre dolmamışsa, temizliğe şarjdan sonra da kaldığı yerden devam eder. Viomi aksesuar kiti içerisindeki en önemli parçalardan biri bataryadır.

Ürününüzü Viomi teknik servise gönderdiğinizde, ekibimiz önce detaylı testler yaparak süpürgenizin tüm parçalarıyla ayrı ayrı özel olarak ilgilenir. Tıpkı bir doktor gibi, görünürdeki problemin arkasında neler olabileceğini tartışır ve anlamaya çalışır.

Viomi Aksesuar Hizmeti
Viomi Aksesuar Hizmeti

Viomi Aksesuar Bakımı Nasıl Yapılır?

Robot süpürgeler, çok akıllı ve kendi kendini kontrol edebilir görünse de onların da belirli aralıklarla bakıma ihtiyacı vardır. Viomi aksesuar kitinden tam verim almak için yapmanız gerekenleri şöyle sıralayabiliriz:

  • Temizlik sonrası toz haznesinin boşaltılması
  • Yan fırçaların düzenli aralıklarla temizlenmesi
  • Cihazın sensörlerinin temizlenmesi
  • Hareket aksamında harekete engel teşkil edecek bir durum olup olmadığının kontrol edilmesi

Ana fırça, batarya, sensör ve anakart gibi Viomi aksesuarlarının ömrünün uzun olması; bu tür rutin bakımlara bağlıdır. Ayrıca rutin bakımları aksatmadığınızda temizlikten çok daha yüksek bir verim elde edersiniz. mi-servis olarak, Viomi teknik servis hizmetleri kapsamında müşterilerimize orijinal Viomi aksesuar desteği de sağlamaktayız.

Viomi Teknik Servis Desteği

Akıllı süpürgelerin mekanik ve teknolojik yapısı, standart süpürgelere göre çok daha karmaşıktır. Bu yüzden de robot süpürgeler, teknik ekipler tarafından maalesef yeterince tanınmıyor ve problemler efektif bir şekilde çözülemiyor. Böylesine karmaşık yapılı bir cihaz söz konusu olduğunda, sadece alanında profesyonel ekiplerce yapılan bakım ve onarım çalışmaları pozitif sonuç vermektedir.

Viomi teknik servis hizmetlerini bütüncül bir bakış açısıyla ele alıyor, kapsamlı bir bakım-onarım paketi sunuyoruz. Süpürgenizle yaşayacağınız tüm problemlerinizi çözmek için buradayız ve geniş tedarik ağımız ile orijinal Viomi aksesuar konusunda da size yardımcı oluyoruz.

Cihazınızda meydana gelen sorunları anlayabilmek için; telefon, e-posta ya da WhatsApp destek hattımız üzerinden profesyonel Viomi teknik servis ekibimizle iletişime geçebilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Ekibimiz durumu inceleyip, analiz ettikten sonra size detaylı bir açıklama yapar. Eğer cihazınızın Viomi teknik servis desteğine ihtiyacı varsa, WhatsApp hattımız üzerinden çok kolay ve hızlı bir şekilde Viomi teknik servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Cihazınızla yaşadığınız her problemde Viomi teknik servis desteği alabilmek için cihazınızı tamamen ücretsiz olarak bize gönderebilirsiniz. Akıllı süpürgelerin evlerimizin yeni üyesi olduğu günümüz dünyasında, kapsamlı Viomi servis hizmetleriyle yanınızdayız.

Roborock servis hizmetimiz hakkında bilgi sahibi olmak için buraya tıklayınız.