Xiaomi Akıllı Telefon Tamiri

Anasayfa » Xiaomi Akıllı Telefon Tamiri

Xiaomi akıllı telefon tamiri, uzman ekiplerce yapılması ve takip edilmesi gereken hizmetlerden biri. Aslında bir araştırma yaparsanız, Xiaomi telefon tamiri konusunda birçok teknik servis hizmetine ulaşabilirsiniz. Fakat asıl önemli olan servis hizmeti alacağınız merkezde gerekli uzman ekibin ve ekipmanın bulunması.

Ne yazık ki her serviste uzman ekiplerce profesyonel bir hizmet sunulmuyor. Telefonunuzu tamir ettirmek isterken, tam tersi yeni sorunlarla karşılaşıyorsunuz. İşte bu sorunları yaşamamanız ve kaliteli hizmet almanız adına Vintek elektronik olarak uzman ekiplerimizle sunduğumuz Xiaomi akıllı telefon tamiri hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Telefonunuzda yaşanan sorun ne olursa olsun, her türlü hasarı giderme ve onarım hizmetleri sunma konusunda iddialıyız. Peki, mi-servis olarak akıllı telefonlarınız için nasıl onarım hizmetleri sunuyoruz? Gelin profesyonel servis hizmetimizin detaylarına bakalım.

Xiaomi Akıllı Telefon Tamiri Hizmetlerimiz

Telefonunuzda yaşadığınız sorun ne olursa olsun, tüm bu sorunları çözmeye talibiz. En sık yaşanan sorunlar ve bu sorunlar karşısında sunduğumuz hizmetlerin detaylarına geçelim.

Xiaomi akıllı telefon tamiri

Xiaomi Telefon Kırık Ekran Onarımı

Telefonun en hassas bölümü olan ekran, herhangi bir etkiye bağlı olarak kolayca çatlayabilir ya da kırılabilir. Xiaomi telefonlarda da çok sık karşılaşılan ekran kırılması ya da ekran çatlaması sorunu, telefonunuzun kullanılmaz hale gelmesine kadar uzanabilir.

Eğer böyle bir sorun yaşıyorsanız, hemen bize ulaşın. Uzman ekiplerimiz çok kısa bir süre içerisinde ekranınızın, orijinal parça ile değişimini sağlasın. Hem uygun fiyatlı hem de hızlı hizmet alın. Ayrıca kullandığımız ekran panelleri orijinal olduğu için herhangi bir sorun yaşamaz ve telefonunuzu sıkıntısız kullanabilirsiniz.

Xiaomi akıllı telefon tamiri

Xiaomi Telefon Arızalı Pil

Ekran sorunlarında olduğu gibi pil sorunları da akıllı telefonların en büyük sıkıntısı. Xiaomi akıllı telefon tamiri hizmetlerinde en çok talep gelen konulardan birisi de pil değişimi. Telefonuzun arka kapağı açılıyorsa ve pil değişebiliyorsa, alacağınız yedek bir pil ile sorunu çözebilirsiniz.

Fakat çoğu yeni modelde olduğu gibi bataryanız telefona gömülü ise yani değiştirebilir bir batarya yoksa, o zaman ilk uğrayacağınız adres Vintek Elektronik olacak. Pil sorunları yaşadığınız zaman, ekibimiz öncelikle pilinizi analiz ediyor. Gerekirse pil onarımı yapılıyor gerekirse pil değişimi yapılıyor. Sonuçta sorununuza kesin çözüm buluyoruz.

Xiaomi akıllı telefon tamiri

Xiaomi Telefon Sinyal Arızası

Telefonunuzun mobil veri bağlantılarında sorunlar varsa, mobil veri bağlantılarında yaşanan sorunlar bir yana, iletişim kurma konusunda sıkıntılar yaşıyorsanız, donanımsal ya da yazılımsal bir sorun ile karşılaşmış olabilirsiniz.

Böyle bir durumda Xiaomi akıllı telefon tamiri için bizi tercih etmeniz, en az masrafla sorundan kurtulmanızı sağlayacaktır.

Xiaomi akıllı telefon tamiri

Xiaomi Telefon Tuş Arızaları

Telefonlar her ne kadar dokunmatik modeller olsa da fiziksel tuş kullanılmakta. Bazı modellerde Home tuşu diye isimlendirdiğimiz ana ekran tuşu bile bulunuyor.

Bu tuş ve yanlarda yer alan ses, güç tuşları, uzun süreli kullanımlarda ya da yanlış kullanımda hasar görebiliyor. Neyse ki mi servis olarak bu konuda da tüm sorunlarınızı çözüp, cihazınızı sorunsuz bir şekilde size teslim edebiliyoruz.

Xiaomi Telefon Su Teması Sorunu

Telefonların yeni nesilleri artık IP68 sertifikası gibi sertifikalara sahip ve suya, toza karşı dayanıklı. Fakat her modelde bu sertifikalar yok. Haliyle sıvı teması olduğu zaman, telefonun koruması da yoksa bu durumda telefonda kalıcı hasarlar meydana gelebiliyor. Şanslıysanız parçalarda çok büyük bir sorun meydana gelmez.

Fakat bazı parçaların yanması gibi bir durum bile yaşanabiliyor. Xiaomi akıllı telefon tamiri ekibimiz, sıvı teması olan cihazları parçalarına ayırıyor. Her parça ayrı ayrı temizleniyor ve içten dışa doğru onarılarak yeniden montaj yapılıyor. Herhangi bir sıvı temasının olması durumunda oluşacak hasar böylece tamamen giderilmiş oluyor.

Xiaomi Telefon Hoparlör Arızası

Xiaomi telefon tamiri hizmetimiz kapsamında, arızalanan hoparlörleri de öneriyoruz. Eğer Xiaomi telefon hoparlörünüzden ses gelmiyor ya da gelen ses boğuk çıkıyorsa o zaman servis destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Hoparlörde nasıl bir sorun varsa giderilecektir.

Xiaomi Telefon Kamera Onarımı

Xiaomi akıllı telefonlarda kullanılan kameralar da diğer akıllı telefonlarda olduğu gibi bir modül olarak yerleşiyor. Eğer bu parçada yani kamerada bir sorun meydana gelir ve donanım sıkıntıları yaşanırsa, telefon ile video ya da fotoğraf çekerken sıkıntılar yaşıyorsunuz.

Hatta bazı durumlarda telefonun kamerası hiç çalışmıyor. Dış etkilere bağlı yaşanabilecek olan Xiaomi kamera sorununu da yine teknik ekibimiz ortadan kaldırıyor.

Xiaomi Telefon Şarj Soket Değişimi

Xiaomi akıllı telefon tamiri hizmetlerimiz içerisinde sınır yok. Yukarıda saydığımız tüm onarımlara ek olarak akıllı telefonlarınızın şarj soketlerinde bir sorun olursa, yine tamamen orijinal parçalarla şarj soketinin değişimini yapabiliyoruz.

Telefonunuz hızlı şarj destekliyorsa, tamamen buna uygun olan orijinal parça seçiliyor ve sorunsuz onarım hizmeti sunuluyor.

Diğer Hizmetlerimiz

  • Yazılım güncellemeleri
  • Xiaomi telefonlarda yaşanan ısınma sorunu
  • Ekranda renk solmaları sorunu
  • Xiaomi telefon arka kapak değişimi

İlginizi Çekebilir: Sıkça Sorulan Sorular

Xiaomi telefon tamiri konusunda hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle WhatsApp üzerinden, telefon ya da mail aracılığıyla direkt olarak iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, telefonunuzu onarılması için bize gönderebilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir soruyu da ücretsiz olarak bizlere iletebilirsiniz.

  • 7/24 soru sorabilirsiniz
  • Cihazınız hakkında bilgi alabilirsiniz
  • Türkiye’nin her yerinden gönderim yapabilirsiniz
  • Hasar durumu ya da onarım durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Xiaomi akıllı telefon tamiri konusunda aklınıza takılan her soru için mesajlarınızı bekliyoruz.